پیام مدیرعامل

   

  هدف گذاری مهمترین عامل حرکت و خلق آینده است، هدف­ها هستند که مقصد و مسیر زندگی فردی و سازمانی را روشن می­‌کنند. درگیر شدن در زمینه‌های تخصصی خاص و چالش ‌برانگیز، همواره از اهداف این خانواده بزرگ بوده که نائل شدن به آن‌ها، به لطف الهی و با تلاش همکاران متخصص میسر شده است. رویکرد این شرکت در برنامه بلند مدت، شناسایی پروژه های قابل اجرا در ایران با مزیت رقابتی در بازارهای جهانی می باشد که در این راستا تیم های کارشناسی در دیسیپلین های مختلف پروژه های گوناگون را تعریف و ارزیابی نموده و پس از تهیه بسته های سرمایه گذاری به سرمایه گذاران و علاقه مندان پیشنهاد  می‌دهند.

    تاسیس شرکت مشترک با سرمایه گذاران، مدیریت پروژه و تامین منابع مالی پروژه از ماموریت های این شرکت می باشد که در طی سال های اخیر با این رویکرد نسبت به تاسیس دو شرکت مجزا برای اجرای دو پروژه اقدام شده که پیشرفت های حاصله و نظرسنجی های اخذ شده از سهامداران دو شرکت فوق الذکر، نشان از رضایتمندی عملکرد این مهندسین مشاور دارد که رضایت مشتریان، رمز موفقیت ما در آینده خواهد بود؛ زیرا معتقدیم پیشرفت در کنار یکدیگر و با یکدیگر، موجب هم‌افزایی و خلق ارزش بیشتر برای همه ذینفعان می‌گردد.

  اما؛ هنوز هم بر این باوریم؛ راه‌های ناپیموده‌ بسیاری داریم. صبر و همتی لازم است تا با پشتکاری که در تمامی اعضاء این خانواده سراغ داریم، مسیرهای جدیدی را پیموده و از خود اثری ماندگار برجای گذاریم.

   

  © 2020 تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت مهندسین مشاور نگر اندیش می باشد.

  Please publish modules in offcanvas position.